Nacházíte se : » Úvod > výroba reklam

Výroba reklam , polepy aut, reklamní stojany

Je Vás málo vidět, potřebujete reklamní ceduli,polepit auto,označit provozovnu,nebo reklamní stojan ? Veškeré grafické návrhy a Vaše představy převedeme na konkrétní výrobky. Postaráme se o Vaši reklamu jako by šlo o naši vlastní ! Reklamy vyrábíme z vyřezávaných vynikivých fólií, ale i z tištěných vynilových fólií a PVC bannerů. Více informací zde.

Polepy aut - od 250,- kč/m2

polepy aut,dodávek,nákladních vozů

Dopravní prostředky jsou nejlevnější druhy reklamy. Denně Váš vůz uvidí na silnicích tisíce potencionálních zákazníků. Zajistíme polepy aut osobních, nákladních i veřejných dopravních prostředků. Disponujeme vytápěným prostorem pro jakoukoli velikost vozu.Kvalitní fólie a tisk jsou samozřejmostí. V naší nabídce najdete fólie s trvanlivostí 3,5,8 a 11 let. Polep Vašeho vozu zhotovíme již za 250,- kč/m2

tlačítko zobrazit více

Reklamní cedule - venkovní reklama - vnitřní reklama

reklamní cedule, venkovní reklama

S venkovní reklamou se dnes setkáváme na každém kroku. Meze nejoblíbenější patří plastové cedule,reklamní potištěné plachty, vlajky.
Vyrobíme pro Vás venkovní reklamní nosiče, vnitřní označení,navrhneme a namontujeme pro Vás označení provozoven. Samozřejmostí je i dodávka plastových, sendvičových nebo kovových cedulí.Díky špičkovému technickému vybavení si dokážeme poradit s každou zakázkou.

tlačítko zobrazit více

Reklamní stojany , roll-up, prezentační systémy

roll-up

Prezentujte svoje výrobky efektivně. Nabízíme široký výběr reklamních stojanů vhodných do interiéru i exteriéru , ,objednejte si - roll-up - světově nejúspěšnější reklamní stojan na světě - dodáváme za skvělou cenu včetně tisku...

tlačítko zobrazit více

Polepy výloh

polepy výloh

Polepíme Vaše výlohy obchodů,označíme Vaše provozovny.Firemní označení je důležitý základ Vaší firemní image. Pro tuto službu jsme dokonale vybaveni nejmodnější technologií.

tlačítko zobrazit více

Deskové materiály

polepy výloh

Kvalitní deskové materiály jsou většinou nosiči reklamního sdělení, a patří tedy k základním materiálům pro Vaši reklamu. Nabízíme materiály vyrobené nejmodernější technologií . Patří mezi ně lehčené desky , PVC desky , hliníkové sendviče.. Důležitými kritérii pro výběr vhodné desky jsou dostupné síly a formáty, vlastnosti při zpracování, vhodnost pro interiérové nebo exteriérové použití, nízká hmotnost, pevnost a rovinnost, chování při výseku, apod.


tlačítko zobrazit více
Copyright © 2000 - 2016 | ONEFACTORY [cz] reklamní společnost Hořovice | Tel. 732 164 144| reklama & tisk